Pa prekur timonin dhe këmbë përmbi këmbë, shqiptari udhëton për shtatë palë qejfe

JOQ Albania
5 views
Published on Apr 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Pretendimi për penallti

  Panorama
  45 views
 • 0:10

  Rasti i arte i Halilit

  Panorama
  132 views
 • 0:07

  aleksander vuqiq

  InfoKosova
  37 views
 • 0:08

  Rasti i Shkurtajt

  Panorama
  193 views
 • 1:06

  Goli i Celhakës

  Panorama
  395 views
 • 1:46

  "Jam zgjuar e lagur nga shiu", thirrja prekëse e vogëlushes për Ramën: Ju lutem, dua vetëm një çadër dimri!

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 2:36

  Andi Hadroj

  Panorama
  1 views
 • 3:34

  Tërmeti i 26 nëntorit, bizneset i ankohen Bashës se janë larguar punëtorët

  NOA
  2 views
 • 0:07

  Pritja fantastike e Hidit

  Panorama
  412 views
 • 0:39

  Lika gol

  Panorama
  304 views
 • 0:29

  Kartoni i kuq i Telushit

  Panorama
  392 views
 • 0:41

  Malota gol

  Panorama
  288 views
 • 0:10

  Fili rast

  Panorama
  90 views
 • 0:05

  Krymi goditje

  Panorama
  58 views