Man shows off his new physique in a 12-week time-lapse video

SYRI.net
140 views
Published on Apr 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 6:14

  Tea thyen heshtjen, reagon pas gjithë ‘bombave’ që hodhi në rrjet Shqipja. Ja si qëndron e vërteta e fotos me Beartin

  Panorama
  914 views
 • 0:06

  Goli i Kulusevskit

  Panorama
  99 views
 • 1:10

  “Nuk e kam imagjinuar kurrë se...”/ Analisti Fatos Lubonja shpërndan videon: Kullat e mafies po zëvendësojnë ndërtesat historike

  Panorama
  1.5K views
 • 0:19

  Goli i Frabota

  Panorama
  248 views
 • 0:18

  Pritja e Berishes

  Panorama
  360 views
 • 0:54

  Penalltia dhe goli i Morates

  Panorama
  347 views
 • 0:52

  Perplasja ne fund te ndeshjes

  Panorama
  1.0K views
 • 0:29

  Goli i Ekubanit

  Panorama
  1.4K views
 • 1:37

  “Nuk më pëlqejnë pyetjet me lekë”- E ftuara i largohet në mes të emisionit, Bieta Sulo vihet në siklet si kurrë më parë

  Panorama
  850 views
 • 0:21

  Goli i Shtubines ne miqesore

  Panorama
  81 views
 • 0:47

  Sherri mes të rinjve në Dibër/ Qytetarja: 22-vjeçari i plagosur u konfliktua me djalin e policit, i zunë pritë me 40 veta

  JOQ Albania
  597 views
 • 0:19

  Goli i Muriqit

  Panorama
  2.6K views
 • 0:26

  Goli i Gjimshitit

  Panorama
  2.1K views
 • 0:24

  "Jepi Jake" Episodi 2, Të rinjtë ‘shijojnë’ nga teleferiku pamjet e çiftit që kënaqen në bar

  JOQ Albania
  81.9K views
 • 1:24

  Përplasje sulmuesish! Ibrahimovic dhe Lukaku tensionojnë derbin e Milanit

  JOQ Albania
  72 views