Trafik kokaine, 7 të arrestuar në Shqipëri, Itali dhe Belgjikë

NOA
1 views
Published on Apr 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:20

  Pritjet spektakolare te Strakoshes ndaj Udinezes

  Panorama
  833 views
 • 0:33

  Trafikanët zbarkojnë gomonen në breg dhe zbrasin thasët me kanabis, habiten plazhistët

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:30

  Mbate lokalin hapur gjatë natës, shoqërohet në polici pronari i biznesit

  NOA
  69 views
 • 3:00

  Polici hero shpëton fëmijën e porsalindur, veproi si një mjek i vërtetë

  NOA
  41 views
 • 0:50

  video1

  JOQ Albania
  13.9K views
 • 0:21

  S’përmbahet çifti! Prekje në vende intime në plazhin e Zvërnecit, qytetari: Ka fëmijë dhe të moshuar!

  JOQ Albania
  16.5K views
 • 0:43

  maska manastirliu

  Panorama
  784 views
 • 0:06

  Kercet arma ne ish-Bllok

  JOQ Albania
  6.0K views
 • 0:35

  Ministrja franceze harron masken, hyn ne panik

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:24

  Moderatores i bie dhembi ne transmetim live

  JOQ Albania
  14.9K views
 • 0:20

  Kapet peshkaqen gjigant ne Shengjin

  JOQ Albania
  4.2K views
 • 0:29

  Peshkaqen 100 kg ne Shengjin

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:13

  Festa e Teutes në dhomat e zhveshjes

  Panorama
  363 views
 • 0:16

  Goli i Rustem Hoxhës

  Panorama
  3.7K views
 • 0:18

  Goli i Dejvi Kapllanit

  Panorama
  3.4K views