Çfarë po ndodh me Alketën, ndan video ku provokon me gjoksin jashtë

InfoKosova
0 views
Published on Apr 17, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Një sorrë që ngjan sikur të ishte gorillë, kjo është videoja që po “çmend” rrjetin

  JOQ Albania
  44 views
 • 0:16

  "Lajthit" Suarez, i kërkon arbitrit penallti se portieri preku topin me dorë

  JOQ Albania
  59 views
 • 1:50

  Nëna e la në makinë të ngujuar fëmijën dhe shkoi të kënaqej në koncert! Policia e shpëtoi nga më e keqja

  InfoKosova
  3 views
 • 0:15

  Qelloi me arme, arrestohet

  Panorama
  46 views
 • 0:15

  Qëllon me armë zjarri në ajër, i gjenden dy armë zjarri dhe një granatë

  NOA
  20 views
 • 0:10

  Dhurata Dora kërcen “beli dance” për fansat e saj

  InfoKosova
  10 views
 • 0:12

  Bebe Rexha me një vallëzim të nxehtë në pishinë

  InfoKosova
  31 views
 • 0:15

  Kryeministri këndon

  InfoKosova
  78 views
 • 0:19

  Gjatë transmetimit LIVE, dikush nga kolegët lëshon video pornografike, prezantuesja e lajmeve të BBC-së nuk ia ‘shkoqë’ sytë!

  InfoKosova
  470 views
 • 0:06

  Luana Vjollca veture

  InfoKosova
  139 views
 • 1:07

  Michael Jackson është gjallë?! Merr pjesë në ceremoninë e diplomimit të djalit të tij

  NOA
  1.4K views
 • 0:07

  Filmohet zogu i çuditshëm ngjan si korb po edhe si gorillë

  InfoKosova
  165 views
 • 0:44

  Sarri u largua te Juventusi, Chelsea zgjedh trajnerin e ri

  JOQ Albania
  59 views
 • 1:10

  Kur Guardiola ndikon edhe te fëmijët, ja loja perfekte që bën Manchester City U12

  JOQ Albania
  766 views
 • 0:18

  Elvana Gjata më ‘seksi’ se asnjëherë më parë për klipin e ri

  InfoKosova
  287 views