Po urinonte publikisht, Oriola Marashi e degjeneron online

JOQ Albania
2 views
Published on Apr 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Atletiko pretendon penallti1

  Panorama
  66 views
 • 0:00

  Atletiko pretendon penallti

  Panorama
  0 views
 • 0:15

  tuna sejdi_

  InfoKosova
  63 views
 • 1:06

  herrera 2-2

  Panorama
  386 views
 • 0:48

  savic 1-2

  Panorama
  429 views
 • 1:31

  matuidi 0-2

  Panorama
  435 views
 • 1:02

  kuadrado 0-1

  Panorama
  700 views
 • 1:14

  Koncerti i Madonës

  NOA
  40 views
 • 0:43

  Madona performon në koncertin e saj, pranon se ndihet e lodhur

  NOA
  19 views
 • 0:11

  Tiranë/ Djali s'frenon dorën, i bie vajzës me shpullë dhe i përplas kokën në mur! Ajo qan e dëshpëruar...

  JOQ Albania
  79.5K views
 • 1:9

  amuli gol

  Panorama
  868 views
 • 8:19

  Gatishmëria për paqe/BBC bën bashkë të riun shqiptar e vajzën serbe në urën e Mitrovicës, 20-vjeçari: E shkuara nuk harrohet

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 2:14

  Publikohen pamjet e kamerave të sigurisë, si u ndoq nga një distancë shumë e afërt dhe më pas u ekzekutua ish-polici Santiago Malko

  NOA
  583 views
 • 0:15

  Nusja luan me dhëndrin dhe pëson keq

  InfoKosova
  5 views
 • 0:50

  Planeti PDS 70

  InfoKosova
  0 views