Osmanlıspor 3-3 Trabzonspor-HD Maç Özeti-16042018

SYRI.net
0 views
Published on Apr 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  kengahaziri

  InfoKosova
  39 views
 • 0:15

  fifi

  InfoKosova
  65 views
 • 1:03

  Detaje/ Pronari i lokalit qëlloi për vdekje 26-vjeçarin, vrasja ndodhi në pallatin e Marsida Qatjas

  JOQ Albania
  1.7K views
 • 0:30

  Somer

  Panorama
  284 views
 • 1:06

  Mësoni si duhet të komunikoni me fëmijën tuaj kur bën gabim, është e rëndësishme

  NOA
  31 views
 • 0:16

  U tha se do të ndalohen, adoleshenti "terrorizon" nxënësit e gjimnazit në Tiranë duke hedhur kapsolla

  JOQ Albania
  712 views
 • 0:16

  I panjohuri i preku të pasmet gjatë raportimit live, ja reagimi i gazetares

  NOA
  4.6K views
 • 0:39

  Guarin loja

  Panorama
  997 views
 • 0:11

  Ekskluzive/ U braktis nga shteti, ky është vendi ku ra nga 200 metra lartësi efektivi i RENEA-s

  JOQ Albania
  4.7K views
 • 0:44

  Gjesti i shëmtuar i Stërling në ndeshjen ndaj United ka marrë vëmendjen e të gjithëve

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 5:07

  ‘Kanë vdekur 17 persona, është krim’, banori i mbetur i Thumanës tregon detaje të forta

  JOQ Albania
  13 views
 • 0:43

  Tifozët lënë nam në Angli, futen në fushë dhe përleshen me njëri-tjetrin

  JOQ Albania
  134 views
 • 0:08

  Këngëtarja e famshme i habit të gjithë në ndeshje, del me tanga për të bërë twerk

  NOA
  199 views
 • 0:11

  Boks ne seance gjyqsore

  InfoKosova
  349 views
 • 0:11

  Reperi humb jetën në moshën 21-vjeçare, dalin pamjet pak orë para vdekjes

  NOA
  83 views