osmani

Panorama
0 views
Published on Apr 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:57

  Nga Wuhani në Tiranë, Silva: Koronavirusi më lidhi më fortë me Kinën, do kthehem prapë

  NOA
  0 views
 • 0:32

  Kamioni kundravajtje në autostradë, pamjet e panikut bëhen virale

  NOA
  773 views
 • 0:08

  Aksident i rëndë pranë Bubqit, makinat dalin nga rruga dhe përfundojnë në kanal

  JOQ Albania
  414 views
 • 1:50

  Basha me gratë fierake: Ditë më të mira do vijnë për to dhe për familjet e tyre

  NOA
  10 views
 • 11:13

  E lidhur? Ilda Bejleri: Jam e lumtur

  NOA
  64 views
 • 0:53

  Vandalizëm në stadium, FSHF: Personat përgjegjës, të përballen me ligjin! Do u publikojmë fotot

  NOA
  19 views
 • 0:19

  E fundit/ Aksident i rëndë pranë QTU-së, dyshohet për një viktimë

  JOQ Albania
  3.4K views
 • 0:08

  Kejvina “djeg” rrjetin, set fotografik me tanga

  NOA
  995 views
 • 0:56

  “Parkimi” sekuestron armë, drogë dhe para, në pranga 4 persona

  NOA
  153 views
 • 0:42

  Edhe këtë e bëjnë shqiptarët, bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa e krushqi

  JOQ Albania
  340 views
 • 1:00

  “Mos e trajtoni rrugën si pistë. Policia po ju vëzhgon”

  NOA
  39 views
 • 0:32

  Skandalizohet amerikani me sallamin e HAKO-s: Copa e metalit e futur brenda, sa s'theva dhëmbët

  JOQ Albania
  114 views
 • 0:50

  Shihni se si policia dhunon në publik të riun në Librazhd. Berisha publikon pamjet

  Panorama
  4.7K views
 • 0:17

  Drogë dhe armë në makinë, kapet "mat" doganieri trafikant në Sarandë

  JOQ Albania
  934 views
 • 0:17

  Doganieri i kapur me drogë në makinë, policia del me deklaratë: Armë dhe 34 kg kanabis

  NOA
  237 views