U arrestuan nga policia pa bërë asgjë të kundërligjshme

InfoKosova
0 views
Published on Apr 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:18

  egzona

  InfoKosova
  0 views
 • 1:00

  mihrija

  InfoKosova
  48 views
 • 0:29

  Pyjet

  JOQ Albania
  74 views
 • 0:12

  yll limani yllka kuqi

  InfoKosova
  14 views
 • 1:47

  Fjalimi

  JOQ Albania
  2.9K views
 • 10:24

  Ish- banori i ‘Big Brother’ nuk e dinte se ishte baba: Ja si e mora vesh pas një viti

  NOA
  686 views
 • 0:15

  Vildane Zeneli

  InfoKosova
  74 views
 • 2:05

  Dështimi spektakolar i Ramës, ja çfarë tha një vit më parë për Macronin

  JOQ Albania
  155 views
 • 1:39

  I zuri vendin Bashës në Parlament, shihni si i shqipton fjalët deputetja e opozitës së re

  Panorama
  6.1K views
 • 3:03

  Gruaja më pjellore në botë/40 vjeçe dhe ka 44 fëmijë, mjekët i luten të mos lindë më

  JOQ Albania
  977 views
 • 1:26

  Ndeshja e pazakontë mes dy Koreve/ “Ishte si luftë, lojtarët nuk shikoheshin në sy”

  JOQ Albania
  892 views
 • 0:9

  Ferizaj/ "Ju të Shqipërisë vini dhe shisni mend këtu" polici shkon dhe i heq targën e makinës, shpërthen shqiptari

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 1:45

  Grabitësi futet në farmaci/ Gjyshja i jep lekët e frikësuar, ai e puth në ballë: Rri e qetë, nuk i dua

  JOQ Albania
  26.5K views
 • 1:38

  Burri mbante me muhabet shitësen ajo vidhte bizhuteri/ 24-vjeçarja bën 'kërdinë' tek një dyqan aksesorësh

  JOQ Albania
  9 views
 • 0:25

  Aksioni ne Shkoder

  Panorama
  442 views