Kur vjedhja nuk shkon sipas planit

InfoKosova
0 views
Published on Apr 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:17

  Uzuni supergol nga goditja e denimit

  Panorama
  22 views
 • 2:16

  Penalltia dhe goli i Atalantës

  Panorama
  43 views
 • 0:38

  Pamje të reja nga brenda xhamisë së Et’hem Beut, situatë akoma dhe më e rëndë - Video 2

  JOQ Albania
  6 views
 • 0:23

  Pamje të reja nga brenda xhamisë së Et’hem Beut, situatë akoma dhe më e rëndë - Video 1

  JOQ Albania
  8 views
 • 0:40

  Goli i Romeros

  Panorama
  561 views
 • 0:49

  Përgjimet e Antimafias italiane, Bardhi: Provuan edhe njëherë pushtetin e kalbur, nga korrupsioni dhe bashkëpunimi me...

  Panorama
  57 views
 • 0:03

  Fifi bën deklaratën 'bombë': Jam e lidhur me Fation Kuqarin!

  JOQ Albania
  9.9K views
 • 0:18

  Goli i Ekuban

  Panorama
  137 views
 • 1:21

  Asisti i Ekubanit ne Turqi

  Panorama
  238 views
 • 0:12

  Goli i Krasniqi

  Panorama
  57 views
 • 0:19

  Goli i Kastriot Rexha

  Panorama
  64 views
 • 0:05

  Goli i Zyba

  Panorama
  107 views
 • 0:35

  Dojna Mema publikon videon më të bukur duke kërcyer në krahët e Vlashent Satës!

  Panorama
  790 views
 • 1:19

  Dëshmitë e mjekëve që bënë vaksinën anti-Covid: Tani po shohim dritë në fund të tunelit

  Panorama
  46 views