Nga kokaina te marijuana/ Stresi “diss” policisë pas daljes nga burgu

Jeta osh qef
0 views
Published on Apr 16, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:18

    Zvicra po shkatërron Belgjikën, Seferovic shënon hat-trick

    SHQIPERIA IME
    0 views
  • 1:9

    Portieri shënon golin e rrallë në ndeshjen Jordani-Indi

    SHQIPERIA IME
    425 views
  • 0:27

    Bien dy ortekë në Korçë, bllokohen dhjetra turistë

    SHQIPERIA IME
    228 views
  • 0:25

    Goli nga porta ne porte

    Panorama
    1.7K views
  • 0:40

    "Ishalla dalin bineq" - fansja xhiron veten në shtrat me Ardian Bujupin pas koncertit

    Gazeta Flash24
    12 views
  • 0:03

    Xhon Stons

    Panorama
    478 views
  • 4:39

    Panucci

    Panorama
    15 views
  • 0:03

    Kualifikohen në Kupën e Afrikës, gjesti i “yllit” të Liverpoolit po bën xhiron e rrjetit

    Jeta osh qef
    444 views
  • 2:42

    Kush ishte personi që u përlot mbrëmë nga surpriza e Ermal Mamaqit

    NOA
    126 views
  • 4:30

    Arilena nuk i mban dot lotët, ja arsyeja

    NOA
    268 views
  • 2:52

    Ish-ylli i Shqipërisë e sfidon Ronaldinhon në futboll, pas ndeshjes selfie me të

    SHQIPERIA IME
    468 views
  • 0:04

    Bllokohen banorët dhe turistët në Dardhë, Korçë

    Jeta osh qef
    1.3K views
  • 0:12

    Hoxha shqiptar befason: Gratë janë me të meta...

    NOA
    208 views
  • 1:44

    Bora paralizon Dardhën

    Jeta osh qef
    21 views
  • 0:44

    Shoferi tenton të çajë bllokadën e protestuesve, ja çfarë i ndodh më pas

    NOA
    260 views