Pritja e Donarumës në sekondat e fundit po bën xhiron e botës

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:13

  “Rama e ka futur vendin në një qorrsokak të rrezikshëm”/Ish-deputeti i PD: Koha për të zgjedhur po afron, duhet patjetër…

  Panorama
  8 views
 • 1:45

  E pabesueshme çfarë ndodh në Angli! Arbitri mbyll ndeshjen, por më pas rikthen skuadrat në fushë dhe i jep penallti Junajtid

  Panorama
  1.4K views
 • 0:06

  Goli i Rapos ne miqesore

  Panorama
  65 views
 • 3:38

  Ambasadorët e BE-së në Shqipëri mesazhe për COVID-19/ Soreca në shqip: Bashkë mund t’ia dalim, mbaj maskën…

  Panorama
  20 views
 • 0:57

  Asisti i Abazajt

  Panorama
  1.1K views
 • 0:13

  Jahti super-luksoz ankorohet në Portin e Sarandës, habiten qytetarët

  JOQ Albania
  11.7K views
 • 0:26

  S'përmbahet bjondia nga Shkodra, bën kërcime erotike në mes të rrugës

  JOQ Albania
  45.5K views
 • 1:53

  Big Basta kenga- RAma Ik

  Panorama
  775 views
 • 1:47

  “Mos më prek, nuk ju njoh! E dua policin e vendit tim”/ Haradinaj nuk i bindet policisë së EULEX-it

  JOQ Albania
  52 views
 • 0:42

  Me thirrje “UÇK, UÇK…” dhe me shishe u përcollën zyrtarët e EULEX, nga mbështetësit e organizatës

  JOQ Albania
  17 views
 • 0:37

  Deputeti puth gjoksin e të dashurës gjatë video-konferencës, ndëshkimi i dhënë ndaj tij

  NOA
  538 views
 • 0:34

  Mavraj demtimi horror

  Panorama
  1.4K views
 • 0:27

  Pasojat e shiut ne Rrugen e Kavajes

  NOA
  342 views
 • 0:06

  Pasojat e shiut ne rrugen e Elbasanit

  NOA
  272 views
 • 1:00

  Gara shpejtësie, 181 km/h, çfarë ndodhi gjatë natës në rrugën Tiranë-Elbasan

  NOA
  76 views