Blunt dhe Real ndryshojnë emrin, ja si quhen tani

InfoKosova
0 views
Published on Apr 16, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Goli i Luis Albertos

  Panorama
  334 views
 • 0:26

  Goli i Imobiles

  Panorama
  624 views
 • 0:10

  Festa e tifozeve te Vllaznise ne ambientet e jashtme te stadiumit Elbasan Arena

  Panorama
  2.3K views
 • 0:23

  Kartoni i kuq

  Panorama
  304 views
 • 1:06

  Pretendimi i Kukësit për penallti

  Panorama
  931 views
 • 0:23

  Rasti ideal i Demir Imerit

  Panorama
  686 views
 • 0:06

  Shtylla e Lorenco Viles

  Panorama
  118 views
 • 0:30

  Shtylla e Hetemajt

  Panorama
  573 views
 • 0:16

  Rasti i Imerit

  Panorama
  500 views
 • 0:15

  Goli i Grudes

  Panorama
  370 views
 • 1:06

  Goli i Arlind Kalasë

  Panorama
  2.2K views
 • 0:05

  E njihni? Kështu dukej këngëtarja e njohur shqiptare 7 vite më parë

  JOQ Albania
  7.7K views
 • 0:41

  Tentativa e Jonuzit

  Panorama
  242 views
 • 0:21

  Goli i Viles

  Panorama
  557 views