Ankesat e qytetarëve, shkarkohen 46 zyrtarë te Hipoteka dhe ALUIZNI

NOA
0 views
Published on Apr 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:04

  Aksident pranë kryqëzimit të Porcelanit.

  JOQ Albania
  302 views
 • 0:01

  Aksident pranë kryqëzimit të Porcelanit.

  JOQ Albania
  666 views
 • 0:07

  Vajza e ministrit Niko Peleshi feston maturen ne kohe pandemie

  JOQ Albania
  5.2K views
 • 0:13

  Ndalohen Mbrëmjet e Maturës, mbi 200 maturantë duke festuar tek kompleksi “Dubai” i Tom Ndojas

  JOQ Albania
  4.3K views
 • 0:12

  rebic gol

  Panorama
  1.3K views
 • 1:26

  Maturantët e Shkodrës nxjerrin "batalionin" e bishave luksoze me targa ruse për Mbrëmjen e Maturës

  JOQ Albania
  21.3K views
 • 0:17

  ibra

  Panorama
  2.1K views
 • 0:06

  calhanoglu

  Panorama
  2.2K views
 • 0:19

  havertz

  Panorama
  143 views
 • 0:14

  levandovski goli i dyte

  Panorama
  152 views
 • 0:16

  bender gol

  Panorama
  125 views
 • 0:16

  levandovski

  Panorama
  142 views
 • 0:13

  Gnabri gol

  Panorama
  138 views
 • 0:08

  alaba gol

  Panorama
  156 views
 • 2:57

  “Anisa dil!” Mes lotësh, kunati i i Zhaneta Josifit rrëfen përpjekjet për ti nxjerrë nga shtëpia

  NOA
  348 views