Hodhën detergjent në ujëvarë për ta mbushur me shkumë, rrezikojnë jetën e gjallesave

InfoKosova
0 views
Published on Apr 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Goli i Shtubines ne miqesore

  Panorama
  0 views
 • 0:47

  Sherri mes të rinjve në Dibër/ Qytetarja: 22-vjeçari i plagosur u konfliktua me djalin e policit, i zunë pritë me 40 veta

  JOQ Albania
  162 views
 • 0:19

  Goli i Muriqit

  Panorama
  987 views
 • 0:26

  Goli i Gjimshitit

  Panorama
  796 views
 • 0:24

  "Jepi Jake" Episodi 2, Të rinjtë ‘shijojnë’ nga teleferiku pamjet e çiftit që kënaqen në bar

  JOQ Albania
  41.2K views
 • 1:24

  Përplasje sulmuesish! Ibrahimovic dhe Lukaku tensionojnë derbin e Milanit

  JOQ Albania
  60 views
 • 0:58

  “Rama justifikohet sa herë dalin përgjime”/ PD publikon videon: Shqiptarëve u ka ardhur në majë të hundës! Në 25 prill do t’i tregojmë...

  Panorama
  164 views
 • 1:32

  Supergoli i Eriksenit nga goditja e dënimit

  Panorama
  1.8K views
 • 2:13

  Arbitri i Inter-Milan peson terheqje muskulare dhe le ndeshjen ne mes

  Panorama
  374 views
 • 1:42

  Penalltia dhe goli i Lukakut

  Panorama
  21 views
 • 0:29

  Kartoni i kuq i Ibrës

  Panorama
  1.2K views
 • 1:58

  Ibrahimovic dhe Lukaku perplasen me koke

  Panorama
  5.0K views
 • 0:40

  Lukaku nxehet me Ibrahimovicin

  Panorama
  4.7K views
 • 0:41

  Perplasja e Ibrës me Lukakun

  Panorama
  2.1K views
 • 0:39

  Goli i Ibrës

  Panorama
  1.5K views