DEPUTETI I PD BARDH SPAHIU RAMA ANULOJI NGA FRIKA VIZITËN NË SHKODËR

Zjarr TV
30 views
Published on Apr 15, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:27

  Qytetari e pyet, a i zë drogagjit Koronavirusi? Rama: Dëgjo këtu ti…

  JOQ Albania
  625 views
 • 2:37

  "Në Shqipëri virusi plasi", parodistët e Vlorës këngë për koronavirusin: Jepe besën, jepe fjalën, së bashku do ia dalim

  Panorama
  298 views
 • 0:18

  Ronaldinho vazhdon në burg, i dërgon mesazh familjes së shokut të qelisë

  JOQ Albania
  107 views
 • 0:17

  Rama: Sot jemi vetëm 51 të vdekur!

  JOQ Albania
  7.2K views
 • 0:43

  E rrallë/Një tigër preket nga COVID-19

  NOA
  37 views
 • 0:11

  "Me grushte, shkelma e shkop bejsbolli", djemtë dhunojnë barbarisht të riun dhe publikojnë videon në Instagram

  JOQ Albania
  58.5K views
 • 0:27

  Të rinjtë në grup mbi taracën e Bashkisë pa maska, pa doreza e në grup, akuzohet Veliaj: Janë me lejen e tij

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 0:9

  "Tentoi të hapte me forcë dyert e makinave të parkuara", vlonjati e filmon: Ç'borxh kemi të na vjedhin djersën tonë?!

  JOQ Albania
  8.8K views
 • 0:48

  "Do t'ju hiqet liria"/ Vjen arrestimi i parë në Shqipëri pas urdhrit të Ramës, i riu nga Tirana shoqërohet në komisariat

  JOQ Albania
  7.3K views
 • 0:41

  Basha i kërkon qeverisë të rrisë numrin e testimeve: Çdo ditë e humbur kushton jetë

  NOA
  5 views
 • 0:41

  "Çdo ditë e humbur kushton jetë”, Basha thirrje qeverisë për të rritur testet ndaj COVID-19: Numri i ulët i testimeve fsheh të vërtetën

  Panorama
  1 views
 • 1:04

  Parisi si kurrë më parë

  NOA
  60 views
 • 0:15

  Greket festojne ne kushte karantine

  JOQ Albania
  2.2K views