peson gol bajerni

SYRI.net
0 views
Published on Apr 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:01

  Njihuni me burrin që e ndjek mbrapa një ‘ushtri’ prej 5000 rosakësh

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:30

  Roma prezanton goditjen e merkatos, ndërgjegjësohet edhe për Bleona Matën

  JOQ Albania
  6 views
 • 4:38

  Aeroplani rrëzohet në det, piloti dhe pasagjerja filmojnë momentin e shpëtimit nga deti

  JOQ Albania
  34 views
 • 0:06

  Retë e zeza mbuluan qytetin, skena ‘apokaliptike’ nga Sao Paulo prej djegies së pyjeve

  JOQ Albania
  11 views
 • 0:26

  Goli pas 13 sekondave

  Panorama
  78 views
 • 1:24

  Rama publikon pamje nga mali i Tomorrit në ditën e pelegrinëve: Zmbrapsim barbarët e pangopur

  NOA
  77 views
 • 0:31

  Serbet sulmojne shqiptaret

  Panorama
  1.7K views
 • 0:9

  Goli i Celines

  Panorama
  353 views
 • 0:23

  Sherr në trafik, i moshuari i jep leksion të riut në grushtë

  NOA
  674 views
 • 0:26

  VIDEO/ Dy punonjës, seks prapa dyqanit në mes të Tiranës

  NOA
  6.9K views
 • 1:24

  Basha: Propozuam veting në politikë, ja pesë arsyet pse Edi Rama nuk e do

  NOA
  10 views
 • 1:06

  Supergoli i Loshajt

  Panorama
  458 views
 • 1:00

  Nas Daily zbulon pse mban të veshur prej një viti të njëjtën bluzë

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 1:03

  Gruaja

  Panorama
  3.8K views
 • 1:25

  Burrin e godet rrufeja, pamjet drithëruese

  NOA
  2.5K views