SHBA dhe aleatët nisin luftën në Siri

NOA
0 views
Published on Apr 14, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  geta me ushtrime

  InfoKosova
  0 views
 • 0:05

  Baby G në palestër

  InfoKosova
  3 views
 • 1:27

  PD: “Pakti për Universitetet”, mashtrim -Vokshi: Shfaqje e shëmtuar për të gënjyer e përçarë studentët

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:06

  Meta dekreton Ramën -Zgjidhet ngërçi i Ministrit të Jashtëm

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:36

  Ekonomia në vitet e krizës - Rritje të lartë vetëm për shërbimet call center

  Scan Televizion
  0 views
 • 3:01

  Dekretimi i ministrave të rinj -Argument, të ftuarit diskutuan aktualitetin politik në vend

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:9

  mimoza me shoqe

  InfoKosova
  138 views
 • 2:52

  “Të punosh një jetë dhe të mos marrësh atë që të takon”, Rama sjell historinë e gruas që gjeti zgjidhje

  NOA
  49 views
 • 0:20

  Goli i Cikalleshit

  SHQIPERIA IME
  487 views
 • 0:20

  Cikalleshi Gol

  Panorama
  4.3K views
 • 0:14

  Cikalleshi gol

  Panorama
  29 views
 • 0:17

  Cikalleshi gol

  Panorama
  17 views
 • 1:28

  Qeni shqiptar nuk u bindet Vuçiçit dhe Putinit

  TetovaPress
  45 views
 • 0:40

  Ronaldo mbi piste

  Panorama
  355 views