Barbie Sins

InfoKosova
9 views
Published on Apr 13, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Basha po jepte intervistë televizive, në studion ndodh një incident i pazakontë

  Panorama
  1.2K views
 • 1:03

  Pamje që të thyejnë zemrën, mjekët i mbajnë dorën gruas që ajo të mos ndihet vetëm në çastet e fundit të jetës

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 1:41

  Gjici kopjon Veliajn, tregohet i pamëshirshëm ndaj shitësve ambulantë që luftojnë për mbijetesë

  JOQ Albania
  238 views
 • 1:21

  Ariu hyn brenda në shtëpi, tmerrohen adoleshentët

  NOA
  32 views
 • 1:57

  Polici qëllon me grusht shoferin e autobusit në Korçë

  JOQ Albania
  736 views
 • 1:24

  E goditi me grusht në mes të lokalit/ Reagon i moshuari: Mc Gregor, një kafshë me para

  JOQ Albania
  480 views
 • 0:10

  Deputeti shqiptar parkon makinën pranë lumit Erzen dhe nis ta lajë me leckë

  JOQ Albania
  3.5K views
 • 0:05

  Alp Navruz

  InfoKosova
  16 views
 • 0:21

  Shqiptari kapet në Itali me kokainë në makinë, i gjenden dhe 30 mijë euro

  NOA
  63 views
 • 0:9

  Ndahen Fero dhe Arbenita? Ky është detaji që mendohet se ishte shkaku i përçarjes

  JOQ Albania
  8.4K views
 • 0:27

  Paulo Dibala

  Panorama
  3.1K views
 • 0:05

  Bezi del nga rruga ne Kukes dhe merr para cdo gje qe gjen

  JOQ Albania
  7.6K views
 • 3:51

  Rooneyn e lë mendja, bën gjestin e shëmtuar në ndeshjen ndaj New York-ut

  JOQ Albania
  828 views
 • 0:04

  Benzi përfundon mbi trotuar, dhe merr para gjithçka gjen

  NOA
  468 views
 • 2:32

  Rama jep lajmin e mirë: Javën e ardhshme nis rindërtimi i rrugës së Thethit

  NOA
  36 views