Salvini flet për programin, Berlusconi dhuron “show”

InfoKosova
0 views
Published on Apr 13, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:44

  Arbitrat goditen me shishe nga tribuna

  Panorama
  0 views
 • 1:9

  Nderhyrja brutale ne futbollistit ne kampionatin e Katarit

  Panorama
  0 views
 • 0:20

  Ardit Hoxhaj gol

  Panorama
  6.2K views
 • 0:17

  Kartoni i dyte i verdhe i Ujkës

  Panorama
  838 views
 • 0:58

  VIDEO/ Basha publikon mendimet e qytetarëve dhe ironizon Ramën: Do ta pushojë nga puna këtë njeri?!

  Panorama
  257 views
 • 0:23

  Goli i Eze me koke

  Panorama
  295 views
 • 0:54

  Goli i Peposhit

  Panorama
  387 views
 • 0:08

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  430 views
 • 0:48

  Goli i Bregut

  Panorama
  1.1K views
 • 0:13

  Supergol i Smacit

  Panorama
  581 views
 • 0:11

  Demir Imeri rasti

  Panorama
  363 views
 • 1:36

  Penalltia dhe goli i Lacit

  Panorama
  575 views
 • 0:10

  Rasti i Teutes per gol

  Panorama
  70 views
 • 15:33

  Udhëtimi i fundit si President, Donald Trump lë Shtëpinë e Bardhë, dorë për dore me Melanie, ajo kishte veshur...

  Panorama
  515 views
 • 0:06

  Tentativa e Imamit

  Panorama
  282 views