I shkuan Ramës te shtëpia në Surrel, policia shoqëron Këlliçin dhe Kërpaçin

Panorama
0 views
Published on Apr 13, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:08

  "Më ka ngelë mua të dal në Tv si ariu Silva”- Rama ‘veçon’ ministrat që kontribuuan pas tërmetit: Nuk shkonin në shpi, Belinda flinte në...

  Panorama
  0 views
 • 0:19

  Tifozet e Tiranes ne stadium

  Panorama
  0 views
 • 0:32

  Shkoi për ta ushqyer, luani i shqyen dorën punonjësit

  NOA
  10 views
 • 0:25

  Atmosfera para ndeshjes

  Panorama
  139 views
 • 0:20

  Lojtaret ne fushe

  Panorama
  76 views
 • 0:15

  Partizani tifozet

  Panorama
  8 views
 • 0:14

  Partizani tifozet marshimi

  Panorama
  365 views
 • 0:20

  fancaticsss

  Panorama
  1.1K views
 • 0:16

  fanatics

  Panorama
  1.4K views
 • 0:59

  "Nga reper në këngëtar tallavaje", Noizy tallet me artistin që e shajti në emision

  NOA
  132 views
 • 0:55

  16 infermiere të këtij spitali mbesin shtatëzënë në të njëjtën kohë

  InfoKosova
  9 views
 • 1:00

  Haradinaj sfidon kadetët e FSK-së me pompa

  InfoKosova
  40 views
 • 0:31

  Fenomeni i pazakontë në qiell

  InfoKosova
  7 views
 • 1:26

  Ura e mbajtur nga duart prej guri

  NOA
  33 views
 • 0:29

  Flet tezja e Olsianit, cifti u helmua ne menyre misterioze ne Librazhd

  NOA
  935 views