'I shpërthen gjoksi gjatë xhirimeve...' Do vdisni së qeshuri me këtë video

InfoKosova
11 views
Published on Apr 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:12

  Frika nga tërmeti/ Nis të zbrazet Shëngjini, pushuesit marrin valixhet për t'u kthyer në shtëpi

  JOQ Albania
  332 views
 • 0:05

  Goli i Armando Brojes

  Panorama
  1.1K views
 • 0:07

  Asisti i Uzunit te goli i pare

  Panorama
  991 views
 • 0:25

  Festa e Teutës pas kualifikimit në raundin e tretë të Ligës së Konferencës

  Panorama
  1.8K views
 • 0:59

  Tension ne zone me kerkesat e vendasve per penallti

  Panorama
  1.4K views
 • 0:37

  Penalltia e Kallakut

  Panorama
  4.7K views
 • 0:14

  Goditja e denimit e Kallakut

  Panorama
  1.2K views
 • 0:19

  Rasti i humbur nga Plaku ne minuten e fundit

  Panorama
  1.4K views
 • 0:18

  Goli i dyte i Sebino Plakut

  Panorama
  5.7K views
 • 2:17

  U mbyt pasditen e sotme në lumin Buna, asnjë gjurmë për trupin e pajetë të 13-vjeçares

  JOQ Albania
  78 views
 • 0:18

  Gjuajtja nga distanca e Kallakut

  Panorama
  1.0K views
 • 0:16

  Fluturimi i Frasherit pas goditjes se Soldevija

  Panorama
  759 views
 • 0:16

  Goli i Plakut

  Panorama
  4.3K views
 • 0:46

  Nervozizem ne ndehsjen mes Inter D'Eskaldes dhe Teutes

  Panorama
  331 views
 • 2:14

  Momenti kur policia shtrin në tokë gazetarin te "Varri i Bomit": Zhduku, doni të hani ndonjë pluumb kot!

  JOQ Albania
  8.8K views