Ujërat e zeza derdhen në liqenin e Pogradecit, para hapjes së sezonit turistik

Jeta osh qef
0 views
Published on Apr 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:10

  “Lëri lodrat sot u bërë me nuse”, djali 10-vjeçar martohet me vajzën vetëm 8-vjeçe

  Jeta osh qef
  6 views
 • 2:05

  Kush fshihet pas koncesioneve? - Braçe: Duam transparencë, kujdes kontratat që skadojnë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:40

  Ekspertiza hidrokarbure, pa licencë - Liberalizimi i tregut, Beqaj: Cenohet siguria kombëtare

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:10

  Banorët i vënë flakën demit gjatë një festivali në Spanjë, kafsha e gjorë vrapon e tmerruar

  Jeta osh qef
  10 views
 • 0:41

  Me fytyrë në beton, ky është momenti kur priftit i shpëton foshnja nga duart gjatë pagëzimit

  Jeta osh qef
  93 views
 • 1:19

  BB, kushte për kredinë e digave: “Miratoni fondin shtesë që të lëvrojmë 12 mln euro”

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:30

  807 mld lekë koncesione, Ahmetaj: Aeroportet dhe disa rrugë do t’i paguajnë qytetarët

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:39

  200 mln lekë për leximin – Ymeri: Varfërimi i dijes sjell kosto për shoqërinë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:30

  U ftof koha

  InfoKosova
  3 views
 • 0:33

  Hafizi-Balaj

  Panorama
  1.3K views
 • 0:13

  Arbër Zeneli e kompleton het-trikun me një tjetër super gol

  SHQIPERIA IME
  1.0K views
 • 0:11

  Gol tjetër/Super Rrahmani, Kosova po "shakterron" Azerbajxhanin

  SHQIPERIA IME
  496 views
 • 0:17

  Zeneli i mrekullueshëm, shënon edhe golin e dytë për Kosovën

  SHQIPERIA IME
  1.0K views
 • 0:10

  Shqipëria "thyen" tersin e humbjeve, mund Uellsin e Gareth Bale

  NOA
  118 views
 • 0:40

  bejl

  Panorama
  541 views