Gazetari u tregon eurot tifozëve të Realit, por i bën gjëmën vetes

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 12, 2018
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:10

    Shqiptari ben show ne rruge

    JOQ Albania
    1.2K views
  • 0:44

    “Ishte si një bombë bërthamore. Ky vend është i mallkuar”- Një pjesë e kryeqytetit të Libanit i ngjason bombardimeve të luftës.

    Panorama
    3.3K views
  • 0:52

    Fenomenti që shkaktoi tërmeti në një zonë të Turqisë

    Panorama
    632 views
  • 0:18

    Dodoja rreh brutalisht fëmijën e vogël, zbulohet nga prindërit

    NOA
    654 views
  • 0:39

    Shpërthim "apokaliptik" në Bejrut, pamje të rënda nga vendi i ngjarjes

    NOA
    501 views
  • 0:03

    Manjaku ne autobusin e Vores

    JOQ Albania
    42.3K views
  • 0:9

    Goli i Maliqit

    Panorama
    3.0K views
  • 0:56

    Nuk kanë të ndalur/ Vajzës i vjedhin biçkletën në mes të ditës!

    JOQ Albania
    292 views
  • 4:07

    Pamje nga shiu i madh dhe breshëri

    JOQ Albania
    369 views
  • 1:01

    E pabesueshme! Not në pishinë me gotën plot me qumësht mbi kokë

    NOA
    246 views
  • 1:42

    Tifozet e Maliqit me kengetarin Spiro Roko

    Panorama
    1.0K views
  • 0:23

    Kur jeta dhe vdekja ndahen në pak sekonda

    NOA
    471 views
  • 0:9

    Aksident i rëndë! Biçikleta përplaset me motoçikletën, një person i shtrirë në rrugë

    JOQ Albania
    4.7K views
  • 8:38

    Vrasja e George Floyd/ Publikohen pamjet e momenteve të para të arrestimit

    JOQ Albania
    304 views
  • 0:14

    Bashkia Kamez derdh ujerat e zeza ne lume

    JOQ Albania
    240 views