I hidhet miell në fytyrë Edi Ramës, ndërpritet Kuvendi

InfoKosova
0 views
Published on Apr 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Asisti i Brojes

  Panorama
  117 views
 • 0:23

  Goli i Armando Brojës

  Panorama
  162 views
 • 0:44

  Makina ne flake

  News31
  75 views
 • 2:20

  Starova & Dizdari- Vagabondo

  Panorama
  716 views
 • 1:58

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 1:27

  Andi i ‘ri’ Tea dhe Melisa njiheshin më parë! Dalin video-t ku janë takuar bashkë

  JOQ Albania
  8.3K views
 • 0:12

  Shtylla ne fund

  Panorama
  937 views
 • 0:48

  Kartoni i kuq i Deliut

  Panorama
  280 views
 • 3:03

  Tiranë/ Forcat "Shqiponja" kontrolle masive në terren, qytetari: Super Show, po bëhen shkak trafiku!

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:47

  Goli i Mensah

  Panorama
  899 views
 • 0:23

  Rasti i Seferit

  Panorama
  612 views
 • 0:45

  Goli i Mucit

  Panorama
  772 views
 • 0:10

  Pretendimi per penallti i Apolonise

  Panorama
  380 views
 • 0:32

  Goli i anuluar per Lacin

  Panorama
  657 views
 • 0:13

  Rasti i Rezit

  Panorama
  379 views