Gallata ne rrjetet sociale

SYRI.net
0 views
Published on Apr 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:16

  Rasti shënimi për Filin dhe Celis

  Panorama
  36 views
 • 0:11

  Vyent rast shënimi

  Panorama
  60 views
 • 0:15

  I vetëm përballë portierit, Messi bën gafën e pabesueshme

  JOQ Albania
  632 views
 • 0:44

  Riatdhesohen vullnetarisht 120 shtetas shqiptarë

  NOA
  4 views
 • 0:11

  Shtylla e Ntepe

  Panorama
  83 views
 • 0:04

  Traversa e Bylisit

  Panorama
  157 views
 • 1:12

  Përplasja e rrezikshme

  Panorama
  128 views
 • 0:14

  Blindohet Vlora, Tesi "i rrezikshëm" del në gjyq

  Panorama
  250 views
 • 5:25

  Suad Lici Vllaznia

  Panorama
  0 views
 • 0:55

  Futbollistët bëjnë protestën e pazakontë gjatë ndeshjes: Jemi turpi i botës!

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 0:37

  Ky gol i Di Marias me PSG-në po bën namin në internet

  JOQ Albania
  10.4K views
 • 0:41

  Shkrumbohet apartamenti i banesës sociale, qytetari: Ka 30 minuta, zjarrfikësja s’ka ardhur ende

  JOQ Albania
  64 views
 • 0:59

  Policia thirrje drejtuesve të mjeteve: Kujdes

  NOA
  13 views
 • 1:00

  Fansi ngjitet dhe kërcen në skenë me Lady Gaga-n

  NOA
  314 views