Daçiç i këndon Kotziasit

NOA
0 views
Published on Apr 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:05

  engjellushasalihu

  InfoKosova
  0 views
 • 0:06

  ENGJËLLUSHA SALIHU

  InfoKosova
  0 views
 • 0:20

  Dua Lipa kapet mat me vëllain e modeleve të famshme

  Panorama
  1 views
 • 0:07

  tayna2

  InfoKosova
  6 views
 • 0:08

  Tayna1

  InfoKosova
  9 views
 • 0:38

  Nëna në telefon, fëmija 1 vjeç bie nga ballkoni

  NOA
  35 views
 • 0:14

  Një sorrë që ngjan sikur të ishte gorillë, kjo është videoja që po “çmend” rrjetin

  JOQ Albania
  83 views
 • 0:16

  "Lajthit" Suarez, i kërkon arbitrit penallti se portieri preku topin me dorë

  JOQ Albania
  119 views
 • 1:50

  Nëna e la në makinë të ngujuar fëmijën dhe shkoi të kënaqej në koncert! Policia e shpëtoi nga më e keqja

  InfoKosova
  3 views
 • 0:15

  Qelloi me arme, arrestohet

  Panorama
  49 views
 • 0:15

  Qëllon me armë zjarri në ajër, i gjenden dy armë zjarri dhe një granatë

  NOA
  20 views
 • 0:10

  Dhurata Dora kërcen “beli dance” për fansat e saj

  InfoKosova
  10 views
 • 0:12

  Bebe Rexha me një vallëzim të nxehtë në pishinë

  InfoKosova
  32 views
 • 0:15

  Kryeministri këndon

  InfoKosova
  81 views
 • 0:19

  Gjatë transmetimit LIVE, dikush nga kolegët lëshon video pornografike, prezantuesja e lajmeve të BBC-së nuk ia ‘shkoqë’ sytë!

  InfoKosova
  483 views