Harrojeni penalltinë, ky moment po bën xhiron e botës

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:56

  Deshi t’i sulmonte me shpatë, protestuesit rrahin keq pronarin e një dyqani

  NOA
  85 views
 • 4:42

  Njihuni me jahtin superluksoz të miliarderit, me pishinë dhe vend për uljen e helikopterëve

  JOQ Albania
  112 views
 • 1:44

  Korçë, makina ‘’çan’’ rrethimin e oborrit të lokalit dhe hyn në magazinë

  NOA
  102 views
 • 0:25

  Protesta për vdekjen e Floyd, makina e policisë merr përpara turmën e njerëzve të irrituar

  NOA
  1.5K views
 • 0:18

  Gjashtë të arrestuar në Tiranë, të akuzuar për vepra të ndryshe

  NOA
  52 views
 • 0:26

  Policia tenton te hyje mes protestuesve me makine ne SHBA

  JOQ Albania
  13.8K views
 • 0:28

  Protestat ne SHBA, situata

  JOQ Albania
  5.4K views
 • 0:29

  Policia amerikane futet me kuaj mes turmes

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 2:57

  Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh

  NOA
  87 views
 • 1:43

  'Mbeta i llahtarisur”, Cani- Kur u them beni gati valixhet, ju e merrni per shaka

  NOA
  170 views
 • 0:38

  Seks në mes të ditës pranë lojërave të fëmijëve, çifti pasionant në telashe

  NOA
  4.7K views
 • 0:24

  Sekuestrohet droge ne Kapshtice

  JOQ Albania
  210 views
 • 0:33

  Gjyshja 103-vjeçare mposht koronavirusin, feston me birrë të ftohtë

  NOA
  34 views
 • 0:24

  Kamioni me drogë në Kapshticë, policia del me deklaratë: 4 të arrestuar, 3 në kërkim

  NOA
  77 views
 • 2:29

  Ambasada e SHBA: Reformat e suksesshme në drejtësi mbështeten te gjyqtarët e rinj, po i trajnojmë

  NOA
  11 views