"I pafytyrë", plas sherri mes Alegrit dhe Serxho Ramosit

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:07

  Vajza e ministrit Niko Peleshi feston maturen ne kohe pandemie

  JOQ Albania
  638 views
 • 0:13

  Ndalohen Mbrëmjet e Maturës, mbi 200 maturantë duke festuar tek kompleksi “Dubai” i Tom Ndojas

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 0:12

  rebic gol

  Panorama
  1.1K views
 • 1:26

  Maturantët e Shkodrës nxjerrin "batalionin" e bishave luksoze me targa ruse për Mbrëmjen e Maturës

  JOQ Albania
  19.5K views
 • 0:17

  ibra

  Panorama
  1.9K views
 • 0:06

  calhanoglu

  Panorama
  2.1K views
 • 0:19

  havertz

  Panorama
  138 views
 • 0:14

  levandovski goli i dyte

  Panorama
  146 views
 • 0:16

  bender gol

  Panorama
  119 views
 • 0:16

  levandovski

  Panorama
  134 views
 • 0:13

  Gnabri gol

  Panorama
  131 views
 • 0:08

  alaba gol

  Panorama
  148 views
 • 2:57

  “Anisa dil!” Mes lotësh, kunati i i Zhaneta Josifit rrëfen përpjekjet për ti nxjerrë nga shtëpia

  NOA
  329 views
 • 0:16

  AUTOGOL

  Panorama
  660 views
 • 0:12

  RONALDO

  Panorama
  1.6K views