Policia kontroll në rrugët e Tiranës, 6 të arrestuar, mes tyre një femër

NOA
0 views
Published on Apr 12, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:06

  Tmerroi pasagjerët pasi u shtir si i infektuar me koronavirus, i riu rrezikon deri në 7 vjet burg

  JOQ Albania
  491 views
 • 1:24

  Gjyqet e humbura në Strasburg/ Qeveria, 18 mln euro detyrime të pashlyera për periudhën 2015-2019

  JOQ Albania
  9 views
 • 0:31

  U raportua se janë kapur 1.3 ton kokainë, habit policia maqedonase: Kemi gjetur vetëm 1 kg drogë!

  JOQ Albania
  431 views
 • 2:51

  Të bërtitura dhe dhunë, si u nxorën nga palestra e shkollës të strehuarit e Laçit nga policia bashkiake

  JOQ Albania
  173 views
 • 1:25

  Tjetërsohet Rana e Hedhun, qytetari: Makabër! Po priten pishat e po gërmojnë tokën për pallate

  JOQ Albania
  157 views
 • 3:01

  Shpërthen bombola e gazit, dalin pamjet nga banesa e shkrumbuar

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:43

  Videoja që i ka habitur të gjithë! Gruaja i bie violinës gjatë operacionit në tru

  NOA
  37 views
 • 0:18

  Taksat e larta/ Fermerët paralizojnë qytetin, zbarkojnë me 747 traktorë dhe bllokojnë rrugët

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 1:20

  Makina përplaset me pemën, plagoset rëndë drejtuesi. Policia jep detajet

  Panorama
  58 views
 • 1:41

  Basha u premton kuksianëve: Ditën e parë si kryeministër do të heqë taksën në Rrugën e Kombit

  JOQ Albania
  248 views
 • 0:11

  Të frikësuar nga koronavirus, pasagjerët udhëtojnë të veshur me qese plastike

  NOA
  209 views
 • 0:41

  “Po na q*het nëna këtu”, motivimi i veçantë që bëjnë lojtarët e Flamurtarit në dhomat e zhveshjes

  JOQ Albania
  768 views
 • 0:18

  Hipin me motorr në tren, panik mes pasagjerëve

  NOA
  110 views
 • 2:9

  Rama premtoi se s’do të ishin vetëm/ Të prekurit nga tërmeti hidhen në rrugë: Kemi fjetur jashtë

  JOQ Albania
  49 views