E pabesueshme në Madrid: Juventusi përmbysë Realin

InfoKosova
0 views
Published on Apr 11, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Dalin pamjet/ Numëruesi me laps në dorë nxjerr qëllimisht të pavlefshme votat

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:46

  Momenti kur palestinezët lëshojnë qindra raketa drejt Tel Avivit,

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:24

  Momenti kur palestinezët lëshojnë qindra raketa drejt Tel Avivit,

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:10

  Ekzekutohet në Elbasan Everest Çaka/ Familjarët shpërthejnë në lot e britma në vendngjarje

  JOQ Albania
  0 views
 • 1:02

  Sulme me thika! Skena tmerri në Greqi, tifozët futen në fushë pas ndeshjes dhe…

  Panorama
  0 views
 • 1:58

  Mjekët në Indi dalin kundër besimit: Hiqni dorë nga lyerja me bajgë, nuk ju shpëton nga Covidi

  JOQ Albania
  115 views
 • 1:38

  “Do të ta kthej në të njëjtën mënyrë”- Partnerja e Stines reagon për herë të parë kundër deklaratave të kunatës së saj, Alida Dukës: Më ke fyer dhe...

  Panorama
  7 views
 • 0:42

  Sulmi i frikshëm në shkollën ruse, pamje kur nxënësit hidhen nga kati i katërt

  JOQ Albania
  818 views
 • 1:22

  Stadiumi i Kukësit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:06

  Ngre dorën për t'u vetëmbrojtur! Del video kur Marius Dema vret mikun e tij, të tjerët qeshin

  JOQ Albania
  94.7K views
 • 0:59

  Te shtena me arme zjarri ne nje shkolle ne Rusi, vriten 9 persona, 8 prej tyre femije

  Panorama
  221 views
 • 0:25

  Pas setit fotografik me gjak dhe zemër në dorë, Roza Lati i sqaron të gjithë për marrëdhënien me të dashurin: Kush më paska zhgënjyer mua në atë far feje...

  Panorama
  58 views
 • 0:28

  Pamje të frikshme! Del video e ekzekutimit mafioz të Bledar Birçaj në Vlorë

  JOQ Albania
  81.0K views
 • 0:11

  Goli i çuditshem

  Panorama
  619 views