E pabesueshme! Ky burrë tërheq makinën me organin gjenital

NOA
1 views
Published on Apr 11, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 3:31

  "Do dalim nga kjo portë o rracista"/ "Koka" e grupit kriminal në Greqi, kjo është kënga dedikuar Sandër Pemës

  JOQ Albania
  1.5K views
 • 0:43

  Gruaja bie nga kati i 9-të i pallatit

  NOA
  944 views
 • 2:33

  "Për kish t'Laçit s'bëra gjë"/ I riu nga Lezha kapet mat duke vjedhur, pronari: Nuk është hera e parë

  JOQ Albania
  9.3K views
 • 0:42

  "Çmendet" vajza nga Elbasani, lag me ujë çdo person dhe makinë që i del përpara

  JOQ Albania
  6.9K views
 • 3:31

  “Na doni të vdekur dhe me burgjet plot”

  NOA
  1.3K views
 • 0:10

  bylis 4 prezantimi

  Panorama
  242 views
 • 0:13

  bylis 3 prezantimi

  Panorama
  214 views
 • 0:19

  bylis 2 prezantimi

  Panorama
  227 views
 • 0:16

  bylis 1

  Panorama
  292 views
 • 1:59

  Pamje rrëqethëse/ Ndodh mrekullia në Turqi, nënë e bir nxirren të gjallë nga rrënojat pas 23 orësh

  JOQ Albania
  5.7K views
 • 0:08

  Shtylla Vllaznia

  Panorama
  703 views
 • 0:42

  Tifozët shkodran

  Panorama
  568 views
 • 0:40

  Pretendimi per penallti i Vllaznisë

  Panorama
  409 views
 • 0:19

  Malota

  Panorama
  216 views