Goli i tretë i Romës për pak i shkaktoi infrakt komentatorit

InfoKosova
0 views
Published on Apr 11, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Traversa

  Panorama
  1 views
 • 0:50

  Përleshje mes vajzash në rrugë, shkulen nga flokët mes tyre

  NOA
  13 views
 • 0:47

  Tifozet ne kor

  Panorama
  359 views
 • 1:01

  forest gol skocia 4-0

  Panorama
  68 views
 • 1:26

  forest gol skocia 3-0

  Panorama
  128 views
 • 0:27

  uzuni rast

  Panorama
  106 views
 • 1:47

  penalltia per skocine

  Panorama
  634 views
 • 1:38

  Kartoni i kuq i Mavrajt

  Panorama
  14 views
 • 1:46

  Mavraj kartoni i kuq

  Panorama
  859 views
 • 0:48

  Manjaku i autobusit ngacmon shqiptaren, ajo ja kthen rëndë: Ti pres...

  NOA
  363 views
 • 1:07

  gol frejser 1-0

  Panorama
  1.8K views
 • 0:25

  Rasti i Uzunit

  Panorama
  447 views
 • 0:57

  "Plas" mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata jashtë kontrollit për një karkalec

  NOA
  242 views
 • 0:31

  Rashica e tundë rrjetën e Maltës

  InfoKosova
  44 views
 • 0:51

  rashica gol

  Panorama
  287 views