Tifozi i liverpolit

SYRI.net
0 views
Published on Apr 11, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:43

  “5 propozimet për rimëkëmbjen”, Basha: Bizneset e prekura nga tërmeti, të kenë lehtësi fiskale

  NOA
  0 views
 • 0:59

  Përfunduan misionin në Shqipëri, videomesazhi i Izraelit është emocionues

  NOA
  249 views
 • 0:12

  “Beli më i hollë se qafa ime”

  InfoKosova
  3 views
 • 2:59

  Njihuni me njeriun e “pathyeshëm”

  InfoKosova
  0 views
 • 2:54

  "Do ju shkelim me këmbë", ish-ministri shpërthen ndaj inxhinierit: Do na hash munë!

  JOQ Albania
  3.3K views
 • 1:51

  Nxehet inxhinieri Meçe. I thotë Aulon Kalasë do të shkelim. Kalaja- Ja ky është komunizmi

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 0:01

  Aksident në Tiranë, dyshohet për disa të plagosur

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:34

  "Po rrezikojmë jetën", punonjësja e rrobaqepësisë: Godina është degraduar nga tërmeti, puna vijon normalisht

  JOQ Albania
  794 views
 • 2:04

  Sherr midis Monika Kryemadhit dhe Alban Dudushit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:22

  Rrëzohet një avion, kamerat e sigurisë filmojnë momentin

  NOA
  253 views
 • 2:12

  "Më tërhoqi zvarrë disa metra", gazetaret rrëfejnë episodet e dhunës: Më qëlloi me shpullë pasi nuk pranova të lidhesha me të

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 2:19

  Tërmeti- Jo vetëm fjalë, Marin Mema tregon se ka nisur puna për ndërtimin e banesave të para

  NOA
  67 views
 • 0:58

  "Kanë prishur themelet duke gërmuar", qytetari paralajmëron tragjedinë: Pallati në mes të Tiranës rrezikon të fundoset nëse bie një tjetër tërmet

  JOQ Albania
  4.0K views
 • 0:55

  Vokshi publikon videon: Kryeministrin e nervozojnë kryefamiljaret e munduara, refuzojeni

  NOA
  12 views
 • 0:55

  “Je dinamit. Kush të ofrohet, trembet se i tmerron”- Gruaja nga Durrësi i përgjigjet Ramës pas debatit me një grua beqare në Laç

  Panorama
  98 views