Manolas

SYRI.net
1 views
Published on Apr 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Pamje të rënda! Policët masakrojnë me grushte të arrestuarin, ishte me pranga në duar

  NOA
  1 views
 • 2:05

  Hapet Java e Parasë - “Tepër i ri për të folur me Lekë të vjetër!”

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:34

  Transparencë në universitete! Portal i dedikuar, Rama: Financim masiv për universitetin

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:44

  Financimi i partive politike! 62 parti, jashtë kontrollit të KQZ. Zguri: Nuk kanë adresa

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:34

  Zviceranët paditin Ministrinë e Financave, Penzoil: Pa kuptim vonesa e masës së sigurisë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:02

  Shërbimet “mbizotërojnë” Tiranën! Kryeson tregtia, industria dhe ndërtimi “fillestarë”

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:28

  Frenon turizmi-Të ardhurat ranë në tremujorin e katërt të vitit 2018

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:19

  Studim-projektimi i Kardhiq-Delvinë/ Anulohet tenderi, ARRSH: Fondet buxhetore s’janë vënë në dispozicion

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:10

  BE merr masa për Brexit - Publikohen masat e emergjencës, në rastin e daljes pa marrëveshje

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:01

  Të parët për performancën energjetike! Wef: Shqipëria në krye të rajonit, e 38-ta në botë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:04

  Rimëkëmbet lira turke-Premtimet e Qeverisë dhe Bankës Qendrore ndalojnë rënien

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:17

  “Panik” në tregjet ndërkombëtare! Investitorët shmangin rrezikun. Shesin aksionet, blejnë aktive të sigurta

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:43

  Konsumojmë 1.6 kg mish pule në vit?! Eurostat: Shqipëria prodhon formalisht vetëm 4800 ton në vit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:24

  “Koha po mbaron, Theresa!”- Kryeministrja në presion për të lënë detyrën që të kalohet Brexit!

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:11

  De Jong vs Kros

  Panorama
  818 views