Plas SHERRI! Tërboi e veshur me fustanin e çarë dhe pa TANGA, Trejsi Sejdini qëllon me shishe në club

InfoKosova
37 views
Published on Apr 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:30

  Goli i Zhotes me finte

  Panorama
  252 views
 • 0:14

  Ndërhryja e Najdovskit

  Panorama
  761 views
 • 0:29

  Rasti ideal i Seferit

  Panorama
  563 views
 • 0:06

  Tifozet e Partizanit

  Panorama
  1.2K views
 • 0:28

  Ndërhyrja vendimtare e Bitrit

  Panorama
  355 views
 • 0:11

  Tentativa e Jasir Asanit me të djathtën

  Panorama
  251 views
 • 1:14

  Perplasja e rrezikshme e Çinarit me Danson

  Panorama
  319 views
 • 0:16

  Traversa e Jasir Asanit ndaj Tiranës

  Panorama
  563 views
 • 0:39

  Pretendimi i dytë i Tiranës për penallti

  Panorama
  466 views
 • 0:30

  Goli i anuluar për pozicion jashtë loje nga Cinari

  Panorama
  980 views
 • 0:36

  Rasti i shpërdoruar nga Stenio Zhunior

  Panorama
  559 views
 • 0:05

  Derbi Tirana-Partizani

  Panorama
  238 views
 • 0:20

  Kombinimi Seferi-Danso, tentativa e futbollistit të skuadrës bardheblu është e gabuar

  Panorama
  241 views
 • 0:44

  Pretendimi i Dansos për penallti

  Panorama
  456 views
 • 0:9

  Atmosfera në "Air Albania", 30 minuta para startit

  Panorama
  783 views