I premtuan 300 euro, gjimnazisti vrapon lakuriq para shokëve të shkollës

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:33

  Refuzoi të vërë maskën, gruaja “tërhiqet zvarrë” nga efektivët e policisë

  NOA
  173 views
 • 1:13

  Hajduti shqiptar filmohet “live” duke u ngjitur nëpër një pallati dhe grabiti bizhuteri mijëra euro, ndërkohë, policia kishte nisur...

  Panorama
  2.2K views
 • 1:24

  E frikshme/ Fëmijës i del ariu nga pas, reagimi i shpëton jetën

  NOA
  1.7K views
 • 1:22

  4 aksidentet që pergjakën rrugët e vendit këtë të hënë

  JOQ Albania
  104 views
 • 0:24

  Skandali! Policët e Veliajt shtrijnë në tokë të riun dhe i marrin kanaçet

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 1:33

  Refuzoi të vishte maskën e fytyrës, gruaja përleshet keq me policët

  JOQ Albania
  206 views
 • 0:31

  Tërmet 5.8 ballë në Zelandën e Re/ Kryeministrja ndërpret transmetimin live

  JOQ Albania
  60 views
 • 0:13

  Faqja më e madhe e qyfyreve 9GAG tall Ramën! E përdor si imazh kokaine, sytë poç kur i fshijnë vizat

  JOQ Albania
  10.8K views
 • 2:11

  I shoqi u var me çarçaf në burg, gruaja tregon bisedat e fundit, çfarë i kërkoi

  NOA
  1.8K views
 • 0:05

  Ambulanca e la në rrugë për 40 minuta, ndërron jetë 73-vjeçari

  JOQ Albania
  3.5K views
 • 3:14

  Publikohet video/ Iu kërkoi urdhrin, policët e Lleshit dështojnë përballë regjisorit: U larguan si frikacakë!

  JOQ Albania
  727 views
 • 4:34

  Quel Sabato Notte! Perché? Daria Zappa (Marco&ElenaZappa C 2020

  NOA
  43 views
 • 0:13

  I plagosur ne mes te rruges, ambulanca nuk vjen as per 40 minuta

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:59

  Reagimi qesharak i gjyshes pasi mori aksidenatlisht mariuhanën e nipit

  NOA
  350 views
 • 2:48

  Alesia habit në Trotuar- Virgjëreshën nuk e bëj

  NOA
  366 views