Fier, bizneset ulin qepenat

SYRI.net
2 views
Published on Apr 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  Atletiko pretendon penallti1

  Panorama
  32 views
 • 0:00

  Atletiko pretendon penallti

  Panorama
  0 views
 • 0:15

  tuna sejdi_

  InfoKosova
  58 views
 • 1:06

  herrera 2-2

  Panorama
  374 views
 • 0:48

  savic 1-2

  Panorama
  419 views
 • 1:31

  matuidi 0-2

  Panorama
  426 views
 • 1:02

  kuadrado 0-1

  Panorama
  689 views
 • 1:14

  Koncerti i Madonës

  NOA
  40 views
 • 0:43

  Madona performon në koncertin e saj, pranon se ndihet e lodhur

  NOA
  19 views
 • 0:11

  Tiranë/ Djali s'frenon dorën, i bie vajzës me shpullë dhe i përplas kokën në mur! Ajo qan e dëshpëruar...

  JOQ Albania
  77.9K views
 • 1:9

  amuli gol

  Panorama
  855 views
 • 8:19

  Gatishmëria për paqe/BBC bën bashkë të riun shqiptar e vajzën serbe në urën e Mitrovicës, 20-vjeçari: E shkuara nuk harrohet

  JOQ Albania
  2.0K views
 • 2:14

  Publikohen pamjet e kamerave të sigurisë, si u ndoq nga një distancë shumë e afërt dhe më pas u ekzekutua ish-polici Santiago Malko

  NOA
  581 views
 • 0:15

  Nusja luan me dhëndrin dhe pëson keq

  InfoKosova
  5 views
 • 0:50

  Planeti PDS 70

  InfoKosova
  0 views