Panik në Spanjë, futbollisti plaset në fushën e lojës

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 10, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:26

  Neuer iu rikthehet daljeve të famshme, gjest i guximshëm në sfidën ndaj Kolnit

  JOQ Albania
  40 views
 • 1:16

  Maqedoni e Veriut/ Përplasje midis dy deputeteve në Kuvend: Fjalë fyese dhe të pahijshme (VIDEO)

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:21

  Tare plas në tokë zyrtarin e Lazios, festa e madhe e shqiptarit pas fitores ndaj Interit

  JOQ Albania
  506 views
 • 5:16

  Pamje të rënda, futbollisti pëson dëmtim horror dhe shkakton panik në gjithë stadiumin

  JOQ Albania
  139 views
 • 0:27

  Vlorë, tre makina gjenden të bllokuara në det

  NOA
  251 views
 • 0:27

  Pavarësia e Kosovës, Rama: I përjetshëm kujtimi i atyre që dhanë jetën për këtë ditë

  NOA
  4 views
 • 5:03

  Gazetaria i bën 8 me 2 Ramës: Maqedonia e Veriut prezantoi një lajm të mirë për reformat ju keni prezantuar lajme të mira?

  JOQ Albania
  497 views
 • 1:37

  Ndalimi i 'Djemve të Labërisë', flet Florian Canaj: Protesta jonë nuk do të ishte provokative

  JOQ Albania
  49 views
 • 0:07

  Varfëria kap majat, shqiptarët mbjellin qepë në liqenin e Viroit

  JOQ Albania
  870 views
 • 0:49

  Minoritarët e Dropullit me flamurin e Kacifasit në duar: Vorio Epiri është Greqi

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:33

  Shqiptari djeg pasaportën britanike: U riktheva shqipe!

  JOQ Albania
  6.2K views
 • 0:29

  "S'më do b*tha me ardh", prindi shkon të vizitojë fëmijën tek Pediatria në Tiranë, doktoresha e lë një orë në pritje

  JOQ Albania
  9.7K views
 • 0:56

  Qeni pret çdo ditë me padurim të përqafojë postierin e tij të preferuar

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:26

  Grabitësi i argjendarisë, i dënuar në Itali/ Policia liston ngjarjet ku është përfshirë

  NOA
  21 views
 • 0:58

  Shoferi i bën "gjëmën" policit, kalon me shpejtësi pranë pellgut me ujë dhe e bën "qull"

  JOQ Albania
  6.5K views