Aksidenti me 3 të vdekur në Fier, pamjet kur nxirret makina me trupat e pajetë

NOA
0 views
Published on Apr 9, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:10

  Fqinji i masakroi të atin pas sherrit për qenin, djali: Do të marr hak vetë, s’e fal gjakun

  NOA
  264 views
 • 4:51

  Deklarata e Faruk Sejdinit

  Panorama
  449 views
 • 0:30

  Leku sheshit në Përrenjas, njerëzit i mbledhin në rrugë

  NOA
  394 views
 • 0:17

  Goli i dyte i Mucollit

  Panorama
  134 views
 • 0:33

  Flet i riu shqiptar nga Shkupi, që zmbrapsi grupin racist në Maqedoninë e Veriut

  NOA
  1.4K views
 • 0:17

  Goli i Mucollit

  Panorama
  0 views
 • 0:17

  Goli i Mucollit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:13

  rexhinaldo gol

  Panorama
  228 views
 • 0:15

  Gjiko dhe Elita konfirmojne se do te behen serish prinder

  News31
  771 views
 • 0:34

  Gjiko dhe Elita prinder per here te dyte

  News31
  697 views
 • 0:21

  Goli i Osijek

  Panorama
  0 views
 • 0:26

  Goli i Naser Alijit

  Panorama
  1.3K views
 • 0:37

  Kartoni i kuq i Celsit

  Panorama
  163 views
 • 0:18

  totenhem

  Panorama
  28 views
 • 0:03

  murinjo son

  Panorama
  2 views