Dhunë në Tepelenë

SYRI.net
0 views
Published on Apr 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:30

  Gjyqtari i Tiranës në Apel -U konfimua në KPK, Komisioneri Publik kërkon shkarkimin e Astrit Faqollit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:36

  Gazi në protestë, PD nxjerr pamjet: Padi ndaj ministrit Lleshaj dhe efektivëve të policisë

  NOA
  7 views
 • 1:36

  Gazi ne proteste, video qe PD ka cuar ne prokurori

  Panorama
  22 views
 • 0:14

  Vangjush Dako: Unë kam qenë me pesa por jam bërë Kryetar Bashkie

  JOQ Albania
  300 views
 • 0:19

  10 vjet në NATO, mesazhi i ambasadës së SHBA me anë të një video

  NOA
  28 views
 • 1:35

  fermeret

  Panorama
  102 views
 • 0:46

  “Ma hoqe trurin”, i ftuari nuk përmbahet, puth në buzë gazetaren

  InfoKosova
  206 views
 • 1:35

  Fermerët e Lushnjes bllokojnë rrugën, derdhin prodhimet e tyre në autostradë

  NOA
  44 views
 • 1:12

  Babi vë të flejë vajzën kështu, videoja bëhet hit

  NOA
  77 views
 • 2:05

  Gazetarja zbulon prapaskenat

  Panorama
  130 views
 • 1:17

  E kapi duke pirë birra me një grup grash, gruaja “zhdëp” burrin në dru përpara të gjithëve

  JOQ Albania
  107 views
 • 1:39

  Punësimi në Ballkanin Perëndimor - BB: Rritja më e lartë në Shqipëri dhe në Mal të Zi

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:35

  Pse rikthehet terrorizmi? Fatos Klosi, në Argument: Terrorizmi vepron në qytete të mëdha

  Scan Televizion
  0 views