Cardozo Gol, 0-1

SYRI.net
0 views
Published on Apr 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:36

  “Do bëhet edhe më keq nëse..../ Erion Braçe publikon videon: Kur ke golin prioritet para jetës

  Panorama
  107 views
 • 0:25

  Goli i Tucit

  Panorama
  242 views
 • 0:08

  Pas tradhëtisë, burri lidhet dhe hidhet në lumë

  NOA
  93 views
 • 1:27

  I vetmuar dhe me kokën poshtë, video e Messit në stërvitjen e Barcelonës po bën xhiron e rrjetit

  JOQ Albania
  56 views
 • 1:56

  Denoncimi i PD/ “Shkova në morg e kapa nënën me duart e mia”/ Qytetari: Si e firmosën skedën e vdekjes, më mbeti në mendje që...

  Panorama
  142 views
 • 0:08

  Bebe Rexha publikon videon nga “America Music Awards 2020”, shfaqet mjaft seksi e veshur me fustanin provokues

  Panorama
  25 views
 • 0:58

  Detaje nga tensioni në Mesdhe, dalin pamjet kur forcat gjermane futen në anijen turke

  JOQ Albania
  29 views
 • 0:29

  “Dollapi yt është dhjetë herë më i madh se shtëpia ime”- Chiara Ferragni publikon koleksionin gjigant të çantave dhe fansat mbetën me gojë hapur

  Panorama
  57 views
 • 1:9

  E tmerrshme/ I mituri u mbajt peng 52 ditë në bodrum nga pedofili 26-vjeçar

  JOQ Albania
  329 views
 • 5:07

  Rama poston videon/ Ish-luftëtarja e UÇK-së tregon si braktisi ëndrrat dhe ia bashkua vëllait në luftën për liri

  Panorama
  247 views
 • 1:12

  KAMERA E FSHEHTË - Bie tërmet, shkundet limuzina, bërtet e tmerruar vajza e ish-deputetes

  NOA
  1.2K views
 • 0:10

  Për'puthen/ Andi bën deklaratën e fortë: Jam mysliman unë, marr shumë gra!

  JOQ Albania
  5.5K views
 • 0:05

  Shqiptarin nuk e mbajnë nervat, sulmon homoseksualin në qënder të Tiranës

  JOQ Albania
  702 views
 • 0:23

  “Po përdor mjekët për luftë politike”/ PD publikon videon: Qeveria duhet të pranojë publikisht që...

  Panorama
  423 views
 • 0:9

  Aksident i rëndë/ Makina humb kontrollin dhe përplaset me karburantin

  JOQ Albania
  4.9K views