Goalkeeper Vedran Kjosevski Scores Goal from His Own Half in Bosnian Premier League

SYRI.net
1 views
Published on Apr 8, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Vlorë, tre makina gjenden të bllokuara në det

  NOA
  170 views
 • 0:27

  Pavarësia e Kosovës, Rama: I përjetshëm kujtimi i atyre që dhanë jetën për këtë ditë

  NOA
  4 views
 • 5:03

  Gazetaria i bën 8 me 2 Ramës: Maqedonia e Veriut prezantoi një lajm të mirë për reformat ju keni prezantuar lajme të mira?

  JOQ Albania
  471 views
 • 1:37

  Ndalimi i 'Djemve të Labërisë', flet Florian Canaj: Protesta jonë nuk do të ishte provokative

  JOQ Albania
  42 views
 • 0:07

  Varfëria kap majat, shqiptarët mbjellin qepë në liqenin e Viroit

  JOQ Albania
  861 views
 • 0:49

  Minoritarët e Dropullit me flamurin e Kacifasit në duar: Vorio Epiri është Greqi

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 0:33

  Shqiptari djeg pasaportën britanike: U riktheva shqipe!

  JOQ Albania
  6.0K views
 • 0:29

  "S'më do b*tha me ardh", prindi shkon të vizitojë fëmijën tek Pediatria në Tiranë, doktoresha e lë një orë në pritje

  JOQ Albania
  9.5K views
 • 0:56

  Qeni pret çdo ditë me padurim të përqafojë postierin e tij të preferuar

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 0:26

  Grabitësi i argjendarisë, i dënuar në Itali/ Policia liston ngjarjet ku është përfshirë

  NOA
  21 views
 • 0:58

  Shoferi i bën "gjëmën" policit, kalon me shpejtësi pranë pellgut me ujë dhe e bën "qull"

  JOQ Albania
  6.4K views
 • 0:55

  Policia kontrolle në rrugë për Shën Valentin dhe në fundjavë, çfarë u konstatua me drejtuesit e mjeteve

  NOA
  52 views
 • 0:07

  'Robq*rat', çfarë ndodhi sonte mes policisë dhe çunave të Myslym Shyrit

  JOQ Albania
  26.5K views
 • 1:10

  Cikloni më i fuqishëm në Atlantik vret dy persona, sa e prekur është Shqipëria

  NOA
  162 views
 • 1:04

  Ligji i arsimit të lartë/ Basha i përgjigjet të rinjve në Instagram: Pika e parë e programit të PD

  NOA
  13 views