I ftuari "del nga binarët", çohet dhe puth gazetaren: Ma hoqe trurin fare!

JOQ Albania
1 views
Published on Apr 7, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:42

  Juventus rrëmben trofeun e nëntë në Superkupë, mposht 2-0 Napolin

  JOQ Albania
  8 views
 • 2:41

  Festa e tifozeve te Vllaznise(1)

  Panorama
  0 views
 • 0:14

  Insinje qan pas humbjes se Superkupes se Italise

  Panorama
  91 views
 • 0:18

  Goli i Morates ndaj Napolit

  Panorama
  138 views
 • 0:37

  Festa e Juventusit per fitoren e Superkupes se Italise

  Panorama
  70 views
 • 0:9

  Zhbllokohet sfida/ Ronaldo ndëshkon Napolin, Insinje befason me gjuajtjen nga pika e bardhë

  JOQ Albania
  58 views
 • 0:13

  Shezni tjeter pritje kunder Napolit

  Panorama
  72 views
 • 0:08

  insinje humbet penalltine

  Panorama
  594 views
 • 0:30

  penallti per Napolin

  Panorama
  242 views
 • 0:22

  MekKini godet pas ne kembe Mertensin

  Panorama
  133 views
 • 0:22

  Goli i Ronaldos kunder Napolit

  Panorama
  433 views
 • 0:15

  rast per autogol

  Panorama
  160 views
 • 0:08

  rasti i juventusit me Bernadeskin

  Panorama
  57 views
 • 0:34

  Shezni, superpritje kunder Napolit

  Panorama
  243 views
 • 0:13

  Veton Tusha gol

  Panorama
  789 views