Penalltia e humbur e Karabecit

Panorama
0 views
Published on Apr 7, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Ellen DeGeneres publikon në profilin e saj ‘freestyle-in’ viral të Don Xhonit!

  Panorama
  57 views
 • 0:32

  Lulzim Basha: Ka ardhur koha për ndryshim. Edi Rama duhet të largohet

  Panorama
  80 views
 • 1:17

  Pritej të dilte çift me Tea Trifonin, Shqipe Hysenaj publikon mesazhet zanore ku Andi Shehu i thotë se është burri i saj!

  Panorama
  516 views
 • 0:19

  Tayna merr surprizën më të bukur të jetës së saj në Turqi dhe e dini nga kush?

  Panorama
  281 views
 • 0:22

  Në Sarandë kërcet festa dhe s'pyesin për Covid, qytetari: Janë nga Forumi i PS

  JOQ Albania
  313 views
 • 0:14

  Në Sarandë kërcet festa dhe s'pyesin për Covid, qytetari: Janë nga Forumi i PS

  JOQ Albania
  161 views
 • 1:50

  Derbi Tirana-Partizani/ Policia arreston me forcë tifozin gjatë kohës që luhej ndeshja në "Elbasan Arena"

  JOQ Albania
  2.1K views
 • 0:15

  Goli i Cinarit

  Panorama
  9.0K views
 • 0:14

  Derbi Partizani-Tirana/ Policia shoqëron në Komisariat disa tifozë, pas përplasjeve të dhunshme në rrugët e Elbasanit

  Panorama
  1.1K views
 • 0:05

  Kartoni i kuq i Bardhit

  Panorama
  2.4K views
 • 0:32

  Kartoni i kuq per Bathen

  Panorama
  2.0K views
 • 0:32

  Solomon del huq

  Panorama
  1.2K views
 • 0:08

  Rasti i Melos

  Panorama
  1.5K views
 • 0:21

  Rasti i Seferit

  Panorama
  3.5K views
 • 0:07

  Gjuajtja e Melos

  Panorama
  1.1K views