Penallti në favor të Tiranës

Panorama
0 views
Published on Apr 7, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:23

  "Do të të ther moj bushtër"/ Nëna ngaSaranda dhunë “kafshërore” ndaj vajzës 13-vjeçare:

  JOQ Albania
  4.2K views
 • 0:22

  Publikohen pamje nga vrasja në "Astir", viktima një 28-vjeçar

  JOQ Albania
  19.3K views
 • 0:26

  Plas keq sherri në mes të Tiranës, të rinjtë ndalojnë makinat dhe gjuajnë me grushta njëri-tjetrin

  JOQ Albania
  9.1K views
 • 0:13

  "Nxorri thikën"/ Plas sherri në urbanin e "Tiranës së Re", tmerrohen pasagjerët

  JOQ Albania
  8.3K views
 • 0:17

  E turpshme/ Nuk përmbahet burri në urbanin e Kamzës, nxjerr në mes të njerëzve organin gjenital

  JOQ Albania
  31.0K views
 • 1:37

  "Morën vajin që rrisim fëmijët"/ Qytetari nga Delvina shkrehet në lot, pasi i grabisin dhe i djegin banesën

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 3:15

  “Shtoni një karrige se ia morët ministrit të Brendshëm. Shikoni si e keni lënë...”- Deputeti Murrizi: Në Parlament të vijnë deputetë nga shqiptarët dhe jo vemje nga...

  Panorama
  658 views
 • 0:35

  Të presësh një javë për një vulë/ Ndodh në zyrat e Poliklinikës në Durrës, drejtoresha: Kam punët e mia

  JOQ Albania
  473 views
 • 2:33

  Edi Martini - Teuta

  Panorama
  0 views
 • 1:00

  Tronditëse! Stafi i parkut detyron derrin të hidhet nga kulla 67 metra

  NOA
  1.8K views
 • 0:12

  Tradhton gruan në stadium, e kapin kamerat! Videoja e reagimit bëhet vitale

  NOA
  834 views
 • 0:06

  Lojtari i Granadës plas në tokë Pikenë me një lëvizje

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 3:52

  Harry flet i pikëlluar për largimin: Vendimin e mora për gruan, nuk patëm zgjdhje tjetër

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 5:05

  Kjo është vila dykatëshe e çiftit Laze, si hynë dy grabitësit në banesën me sistem alarmi dhe kamera sigurie

  JOQ Albania
  3.7K views
 • 0:17

  Morena Taraku publikon videon "hot" teksa lahet në dush, s'përmbahet Robert Berisha, i bën komentin "pikant"

  JOQ Albania
  15.7K views