Njihuni me mbesën përvëluese të Luana dhe Marina Vjollcës

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Incidenti i De Vrajt me gjyqtarin

  Panorama
  416 views
 • 1:01

  Goli i parë i Sadikut

  JOQ Albania
  836 views
 • 0:22

  Goli i dytë i Sadikut

  JOQ Albania
  716 views
 • 2:25

  Goli i dytë i Sadikut

  Panorama
  1.1K views
 • 0:27

  Policet seksi te meksises

  InfoKosova
  0 views
 • 0:32

  "Na fyen dhe poshtëruan", qytetari denoncon Policinë Kufitare maqedonase: Kontrollonin vetëm makinat me targa shqiptare

  JOQ Albania
  1.2K views
 • 1:01

  Goli i Armando Sadikut

  Panorama
  1.8K views
 • 0:26

  Rama-Bufon

  Panorama
  2.3K views
 • 6:58

  Edi Rama mban premtimin: Dy fëmijët e mbijetuar nga tërmeti në Shqipëri, takojnë CR7

  InfoKosova
  46 views
 • 0:33

  VIDEO që po bëhet “hit” në rrjet me ministrin Gent Cakaj

  Panorama
  4.2K views
 • 0:29

  Vedat Muriqi 2

  InfoKosova
  48 views
 • 0:25

  Vedat Muriqi jep super gol, sa i jashtëzakonshëm

  InfoKosova
  63 views
 • 0:18

  Makina "futet me kokë" në asfaltin e hapur nga punimet, qytetari: Mungon sinjalistika, s'ka natë që s'bëhen aksidente këtu

  JOQ Albania
  1.3K views
 • 0:10

  Gruas i bien të fikët në zyrën e aplikimit të kartave ID, qytetarja: Ka vetëm një zyrë, njerëzit po shtypen me njëri-tjetrin

  JOQ Albania
  506 views
 • 3:08

  Historia therëse e të moshuarës, humbi burrin e dy fëmijët, tërmeti e la dhe pa strehë

  NOA
  25 views