Amber zhvishet në reklamën e re duke rikrijuar një skenë nga filmi “Psycho”

InfoKosova
0 views
Published on Apr 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:39

  Burri që i mahniti të gjithë, shërben si karrige për gruan e tij shtatzëne

  InfoKosova
  2 views
 • 0:11

  RAST hyseni

  Panorama
  92 views
 • 0:57

  Goli i Bardhit

  Panorama
  363 views
 • 0:22

  Lika rast

  Panorama
  15 views
 • 0:06

  Belica-Hoxha

  Panorama
  165 views
 • 0:08

  Rasti i Brojës

  Panorama
  161 views
 • 0:49

  Goli i Bylisit

  Panorama
  519 views
 • 1:01

  Është shtatzënë por askush nuk i liron vendin, veprimi i të shoqit emocionon

  NOA
  94 views
 • 0:44

  Goli i Dinamos, Celiku

  Panorama
  103 views
 • 2:53

  I braktisur dhe i sëmurë/ Gëzim Kruja feston 80 vjetorin, Zef Deda i bën surprizën emocionuese dhe shpërthen në lot

  JOQ Albania
  5.2K views
 • 0:11

  "Je bo si Sal Lushaj me Stresin", ja çfarë thotë reperi për komentin e banores ndaj kryeministrit

  NOA
  58 views
 • 0:54

  PD: Po fshihet e vërteta e vdekjes së 24 personave në Thumanë

  NOA
  23 views
 • 0:42

  Ministrja Shahini: Në 9 dhjetor, gati të mirëpresim nxënësit në shkollë

  NOA
  17 views
 • 0:59

  Nënë e bijë poshtë pemës së Krishtlindjes, Rudina Dembacaj tregon dëshirën e fundvitit

  NOA
  56 views