Me makinë 200 mijë euroshe në rrugë, kush është pasaniku i ri i Tiranës?

JOQ Albania
33 views
Published on Apr 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:12

  Gati për të zbuluar alienët/ Gazetari në transmetim direkt, i riu pas shpinës së tij vrapon si Naruto

  JOQ Albania
  181 views
 • 1:15

  rama ne shkoder

  Panorama
  547 views
 • 3:17

  Njihuni me 27-vjeçaren që relaksohet kur merimangat i ‘shëtisin’ në fytyrë

  JOQ Albania
  120 views
 • 2:15

  23 vjeçari i verbër dhe autik i mahnit të gjithë, fiton America’s Got Talent

  JOQ Albania
  649 views
 • 0:08

  Stuhia solli reshje të shumta shiu, ky është momenti kur tavani i qendrës tregtare rrëzohet

  JOQ Albania
  986 views
 • 0:29

  Tirana kantier ndërtimi, si shpërdorohen taksat e qytetarëve

  JOQ Albania
  571 views
 • 2:10

  Momenti prekës, spikerja e RTK-së nuk mban dot lotët teksa jep lajmin e ndarjes nga jeta të koleges së saj

  JOQ Albania
  26.6K views
 • 0:35

  gressabehluli_

  InfoKosova
  135 views
 • 0:08

  gressabehluli2

  InfoKosova
  161 views
 • 2:15

  Autiku shpallet fitues i “America’s Got Talent”, emocione në sallë

  NOA
  195 views
 • 0:12

  arbanaos

  InfoKosova
  45 views
 • 0:54

  rita ora

  InfoKosova
  219 views
 • 0:44

  Rikthehet fuqishëm Ana Geti, harbohet me një vajzë në klub

  JOQ Albania
  1.6K views
 • 8:23

  Djegia e dyshuar e Kuvendit

  NOA
  143 views
 • 1:45

  Rrëzohet avioni ushtarak, piloti qëndron i varur mbi telat e tensionit të lartë

  NOA
  76 views