Këndonte dhe i binte pianos për të birin e sëmurë, befasohet nga duartrokitjet e mjekëve

InfoKosova
0 views
Published on Apr 6, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:14

  Djali i Bora Zemanit mbush 5 vjeç, urimi i saj është ndër më të bukurit

  NOA
  8 views
 • 0:31

  U arrestuan 20 persona për trafik droge, mes tyre edhe bosi shqiptar/ Emri

  NOA
  4 views
 • 0:50

  Ndodh edhe kjo! Pëllumbat vishen me kapele kaubojsi dhe dalin për shëtitje

  NOA
  2 views
 • 1:06

  Tonelata droge e armësh, kush janë 20 shqiptarët e italianët që bënë namin këto dy vite?

  JOQ Albania
  447 views
 • 0:40

  Dalin pamjet! Si u arrestua i shumëkërkuari për vrasjen e kushëririt, u kap dhe i ati

  NOA
  44 views
 • 0:08

  Fier, përfshihet nga flakët një lokal në Sheq

  NOA
  12 views
 • 0:08

  Neymar ka ndryshuar, gjesti ndaj Cavanit i habiti të gjithë

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 2:51

  Ambasada e SHBA nxjerr videon, zbulon se si do të funksionojë SPAK

  NOA
  28 views
 • 0:20

  Shkeli keq, ja dëmtimi i frikshëm që pësoi Koman gjatë ndeshjes me Tottenhamin

  JOQ Albania
  590 views
 • 0:33

  Dëshiron të shëtisë botën, 19-vjeçarja vendos në shitje virgjërinë për shifrën rekord

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 0:10

  Shkoi për “selfie”/ Ronaldo tërbohet me tifozin pas ndeshjes, tenton ta sulmojë

  JOQ Albania
  2.7K views
 • 0:54

  "Fast and Furious" në autostradën e Saukut, shoferi kapet me 221km/h

  JOQ Albania
  323 views
 • 0:47

  Rosetti Superyachts 65m Explorer “Orca”

  NOA
  42 views
 • 0:54

  Me 221 km në orë, shpejtësi e frikshme në autostradën që çon drejt Saukut

  NOA
  48 views
 • 0:54

  “Mos shpejto të arrish aksidentin!”- Kamerat kapin shoferin duke udhëtuar me shpejtësi marramendëse prej...

  Panorama
  387 views