I shtrirë në tokë dhe me gjakun që i rrjedh lumë, ambulanca “braktis” qytetarin

JOQ Albania
0 views
Published on Apr 5, 2018
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:16

  I gjakosur dhe “KO” që në raundin e dytë, MekGregor “gjunjëzohet” para Poirier

  Panorama
  29 views
 • 0:11

  Burri kërcënon me thikë gruan në makinë

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:33

  Anxhela Peristeri reagon per kritikat qe mori ne festival

  News31
  62 views
 • 0:33

  Trajneri i Vllaznise feston ditelindjen me cifteli

  Panorama
  555 views
 • 0:26

  Goli i tretë i Zapatës

  Panorama
  551 views
 • 0:17

  Uzuni supergol nga goditja e denimit

  Panorama
  3.2K views
 • 2:16

  Penalltia dhe goli i Atalantës

  Panorama
  617 views
 • 0:38

  Pamje të reja nga brenda xhamisë së Et’hem Beut, situatë akoma dhe më e rëndë - Video 2

  JOQ Albania
  680 views
 • 0:23

  Pamje të reja nga brenda xhamisë së Et’hem Beut, situatë akoma dhe më e rëndë - Video 1

  JOQ Albania
  1.0K views
 • 0:40

  Goli i Romeros

  Panorama
  1.1K views
 • 0:49

  Përgjimet e Antimafias italiane, Bardhi: Provuan edhe njëherë pushtetin e kalbur, nga korrupsioni dhe bashkëpunimi me...

  Panorama
  81 views
 • 0:03

  Fifi bën deklaratën 'bombë': Jam e lidhur me Fation Kuqarin!

  JOQ Albania
  27.0K views
 • 0:18

  Goli i Ekuban

  Panorama
  179 views
 • 1:21

  Asisti i Ekubanit ne Turqi

  Panorama
  270 views